- O nas -

Jakość przekuwamy w złoto

Szanowni Klienci

Początki firmy sięgają roku 1987, kiedy to w Ozimku powstał pierwszy zakład jubilerski. Dziś cieszymy się również dwoma salonami znajdującymi się w Ozimku i Opolu.
Od zawsze Naszym celem było tworzenie biżuterii wyjątkowej, odpowiadającej indywidualnym upodobaniom, a przez to trafiającej w gusta najbardziej wymagających Klientów. Każdy projekt tworzymy w oparciu o oryginalne pomysły i nowe rozwiązania, aby po latach wciąż zachwycał precyzyjnym wykonaniem i lśnił tym samym blaskiem.

Wszystko bowiem, co robi firma, w co się angażuje, czyni z miłości do niepowtarzalności i piękna. Uwielbienie dla rzeczy pięknych, troska o każdy szczegół i nieustanne poszukiwanie nowych, jeszcze doskonalszych wzorów, rozwiązań i inspiracji.

Do wyrobu obrączek, pierścionków zaręczynowych i biżuterii używamy materiałów najwyższej jakości, pochodzących od najlepszych, światowych dostawców, liderów w swojej dziedzinie.

W naszej pracy stosujemy najnowsze narzędzia i technologie. Dzięki temu jesteśmy w stanie precyzyjnie wykonać nawet najbardziej wyrafinowane wzory, w tym również tworzone na specjalne zamówienie Klientów.

Dokładamy wszelkich starań, aby każdy model obrączki, pierścionka zaręczynowego czy biżuterii posiadał design wyjątkowy i niepowtarzalny.
Jednak to, co nas najbardziej cieszy, to zadowolenie naszych Klientów.
Marka Jubiler Cafe kojarzona jest z prestiżem, ekskluzywnością i estetyką.