Projektowanie ślubnej biżuterii

Celebruj najważniejsze chwile z Jubiler Cafe

Biżuteria ślubna

Narzeczeni, pragną biżuterii ślubnej, która w pełni odda ich uczucia. Dlatego własny projekt obrączek zyskuje coraz to więcej zwolenników. A możliwość stworzenia modelu według własnego pomysłu pozwala na wybór kolorów złota, ilości brylantów, rodzaju zdobień, oraz umieszczenie personalnych grawerunków jak na przykład: imię, data, cytat czy linia życia.

 

Jak zaprojektować własną obrączkę?

1. Wybierz wzór obrączki – modele o rozmaitym designie, spośród których można wybrać własny wzór obrączki

  • obrączki proste,
  • obrączki półokrągłe,
  • obrączki fazowane

Obrączki można konfigurować razem (wersja damska i męska) lub pojedynczo.

2. Wybierz kształt oprawy – w przypadku wyboru modelu z brylantem istnieje możliwość dobrania sposób osadzenia i rozmieszczenia kamieni szlachetnych, jak również ich ilość.

3. Dobierz materiał – umożliwia dobór koloru złota do wybranego modelu.

4. Dobierz wykończenie – opcja pozwala na dobranie rodzaju powierzchni (od idealnie lśniącej, po mocno matową) całej obrączki, a także poszczególnych jej części.

5. Grawer – możliwość wyboru odpowiedniej czcionki

6. Rozmiar, szerokość i wysokość modelu

 

Obrączka to wyjątkowy symbol miłości między dwojgiem ludzi, których połączyło najpiękniejsze uczucie. Z tego też względu jest ona bardzo osobistym rodzajem biżuterii, bo przecież odzwierciedlającym głęboką, emocjonalną i niepowtarzalną więź. Noszona począwszy od dnia ślubu, przez kolejne dni, miesiące, lata wspólnego życia ma przypominać o tym tak wyjątkowym dniu, jak i również o złożonej przysiędze wierności.
Wszystkie obrączki wykonujemy ręcznie na specjalne zamówienie.